26 Ocak 2010 Salı

bavul toplamaca

gene kesişti yollarımız bi merak anımda ..
çok kötü hissediyorum kendimi yahu .. ne ilginç bi cümle oldu di mi? günümüz insanlarının en yoğun hissettiği duygu .. hüzün; pişmanlık var birde .. yapamadıklarına mı yoksa yaptıkları hatalara mı onu bilmiyorum yalnız.. benim pişmanlığımsa bıkıp usanmadan tekerrür ettiğim salaklığıma .. aslında ben bu kadar önemsemezdim ama zor bi süreç şu ara benim için .. 5 ay önce topla pılını pırtını yeni bi hayat bekliyo seni diye gönderdikleri yerden geri çağırıyorlar şimdi beni .. koskoca hayatımı zor sığdırdğım minik (külliyen yalan benim kadardı kilosu da boyutu da) bavulumu şimdi +5 ayla geri götürüyorum .. burda yaşadıklarım sırtıma yük olamayacak kadar güzel ve mutluluk verici olmakla beraber ben yokken olanları gördüm az önce .. ne can sıkıcı gelişmeler.. şimdi şimdi bakıyorum da iyi ki kopuk kalmısım herşeyden .. iyi ki çekilmişim kabuğuma ..
çok sinirli hissediyorum yahu .. ayak basasım yok yerime yurduma .. unutsalar ya burda beni .. herkes kalsa ya şu an olduğu yerde .. nası tiksindirdilerse saolsunlar .. aslında en çok kendime sinirim .. unutuyorum insanoğlunun çiğ süt emdiğini .. baklava çaldı diye minicik çocuklara yapmadığını bırakmayan bi ülkenin insanlarından nası bi iyi niyet , bi samimiyet bekliyorum ki ben ..

olur mu ki çok istesem ? herkes kalsa aynı yerinde .. bi kere çok istedim dönüş bileti bulamadık .. sonra korkup sustum .. şimdi tekrar desem .. unutsalar beni burda ..
hayat zor azizim .. onu insanlara rağmen yaşamak daha bir zor ..
saygılar ..

şubat'09

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder